Kartki z białego zeszytu Sonia Raduńska

ISBN:

Published: January 17th 2008

Paperback

184 pages


Description

Kartki z białego zeszytu  by  Sonia Raduńska

Kartki z białego zeszytu by Sonia Raduńska
January 17th 2008 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 184 pages | ISBN: | 3.56 Mb

Od kilku lat w górnej szufladzie mojego biurka leży biały zeszyt. Często wyjmuję go stamtąd i coś zapisuję. Co kilka miesięcy zapisany zeszyt odkładam na półkę, a do szuflady wkładam nowy. Z kilkunastu zeszytów powstała książka. Nadal piszę.„Kartki zMoreOd kilku lat w górnej szufladzie mojego biurka leży biały zeszyt. Często wyjmuję go stamtąd i coś zapisuję. Co kilka miesięcy zapisany zeszyt odkładam na półkę, a do szuflady wkładam nowy. Z kilkunastu zeszytów powstała książka. Nadal piszę.„Kartki z białego zeszytu” to dziennik intymny dojrzałej kobiety. Zawiera wpisy, które Sonia Raduńska publikowała na łamach miesięcznika „Zwierciadło”.

Bohaterka felietonów i zarazem ich autorka – podchodzi do życia refleksyjnie, z wielką szczerością opisuje swoje emocje, zarówno te wywołane samotnością, rozstaniem z najbliższymi, rezygnacją z pracy, jak i te związane z ulubioną muzyką, przeczytanymi książkami, zaprzyjaźnionymi zwierzętami.

Lekcje jogi, spotkania z kółkiem podobnych do siebie kobiet, wizyta w agencji matrymonialnej – każdy dzień podsuwa nowe tematy do rozmyślań. Z Kartek przebija głębokie przekonanie, że życie należy smakować, wolno i z radością, zgodnie z mottem otwierającym jeden z felietonów, a zaczerpniętym z Agathy Christie: „Nie ma w życiu nic wspanialszego niż mieć czas”.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Kartki z białego zeszytu":


expressonline.pl

©2012-2015 | DMCA | Contact us