Rzeczy niekształtne (Connor Grey, #1) Mark Del Franco

ISBN:

Published:

Paperback

384 pages


Description

Rzeczy niekształtne (Connor Grey, #1)  by  Mark Del Franco

Rzeczy niekształtne (Connor Grey, #1) by Mark Del Franco
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 384 pages | ISBN: | 5.37 Mb

W Weird, dzielnicy magicznych istot z Faerie, opary czarów i magia wiszą nad ulicami jak smog w centrum Bostonu.Porucznik Leo Murdock z Bostońskiego Departamentu Policji ma twardy orzech do zgryzienia. Ktoś morduje wróżki z Weird - męskie dziwki zMoreW Weird, dzielnicy magicznych istot z Faerie, opary czarów i magia wiszą nad ulicami jak smog w centrum Bostonu.Porucznik Leo Murdock z Bostońskiego Departamentu Policji ma twardy orzech do zgryzienia.

Ktoś morduje wróżki z Weird - męskie dziwki z kolorowymi skrzydełkami . Sprawa jest lepka i śmierdząca.Connor Grey to były członek Gildii - druid, który stracił moc w potyczce z terrorystą. Dla maga wysokiej klasy to gorsze niż nadepnąć skrzata. Pracując jako konsultant Murdocka od spraw fata, Grey musi udać się na miejsce zbrodni. Rozmazana na asfalcie wróżka z wyrwanym sercem i wciśniętym w ranę kamieniem to niecodzienny widok, nawet jak na Weird. Bostoński Departament Policji i Gildia najchętniej zamietliby sprawę pod dywan, ale tym razem to się nie uda.

Wtorkowy Zabójca nie zamierza poprzestać na jednej ofierze. Connor odnajduje ślad, który prowadzi wprost do...Kryminał w dualnej rzeczywistości. Magiczne istoty wprost z baśni braci Grimm i współczesna metropolia, amerykański Boston. Czy to się uda? A czemuż by nie!Murdock i Grey - duet, którego nikt nie powstrzyma.Enter the sum

Related Archive Books

  1. 21.03.2015Origami: A Childrens Book
  2. 15.09.2011Yourself!fitness
  3. 10.03.2014Ложь
  4. 23.08.2013Map of Dallas


Related Books


Comments

Comments for "Rzeczy niekształtne (Connor Grey, #1)":


expressonline.pl

©2012-2015 | DMCA | Contact us